Apel pentru cei care vor să se implice în realizarea noului spital din Brașov

Apel pentru cei care vor să se implice în realizarea noului spital din Brașov

Comunic oficial că Asociația „Noul Spital al Brașovului” intră de astăzi într-o nouă etapă a existenței sale, reprezentată de deschiderea largă a porților acesteia prin înscrierea de NOI MEMBRI!

Acum, când obiectivul principal al Asociației are drum liber să se materializeze, se simte necesară și implicarea brașovenilor aparținând generațiilor devenite active în cei 9 ani de la înființarea ei (septembrie 2015).

Dorim să ne fie alături toți cei care simt nevoia interioară a implicării în viața comunității și dorința de a-și dedica energiile pentru a asigura tracțiunea comunitară a acestui proiect.

De aceea, anunț STARTUL înscrierii în ANSB de NOI MEMBRI, realizabilă tehnic într-o modalitate extrem de simplă, respectiv prin accesarea link-ului grigorescudan.ro și completarea Formularului de Înscriere. După câtva timp ulterior înscrierii, fiecare nou înscris va primi prin email Diploma de Membru.

Toți membrii vor fi informați periodic asupra acțiunilor organizate de ANSB.

OBSERVAȚIE: Îi rog și pe mai vechii membri ai ANSB să își reactualizeze datele personale și, evident, dorința de a-și continua implicarea alături de noii înscriși.

Distribuirea largă a acestei postări ar fi mai mult decât utilă.

Mulțumesc mult tuturor!

Dacă apreciezi știrea, te așteptăm să intri în comunitatea de cititori de pe pagina noastră de Facebook, printr-un Like!

Noutăți RAPID și pe canalul de Whatsapp și Telegram !

Distribuie dacă îți place!

Anunţuri mică publicitate

De top în Brașov