Lista unităților de învățământ din Brașov unde se va studia fizic sau online

Lista unităților de învățământ din Brașov unde se va studia fizic sau online

Comitetul Județean pentru Situații de Urgență Brașov a adoptat astăzi Hotărârea nr. 28/2022, privind aprobarea scenariilor de funcționare în unitățile de învățământ preuniversitar din județ începând cu data de 07.02.2022, conform anexei ce face parte integrantă din Hotărâre.

Hotărârea nr. 28/04.02.2022 a Comitetului Județean pentru Situații de Urgență Brașov a fost adoptată având în vedere avizul Inspectoratului Școlar al județului Brașov nr. 901 din data de 04.02.2022, avizul Direcției de Sănătate Publică a Județului Brașov nr. 3386 din data de 04.02.2022 și rata de ocupare la nivelul județului Brașov a paturilor de spital destinate îngrijirii pacienților infectați cu virusul SARS-CoV-2 la data de 03.02.2022, respectiv: 60,55%.

Centrul Județean de Excelență Brașov BRAȘOV fizic
Clubul Sportiv Școlar Brașovia Brașov BRAȘOV fizic
Clubul Sportiv Școlar Dinamo Brașov BRAȘOV fizic
Palatul Copiilor Brașov BRAȘOV fizic
Clubul Copiilor Codlea CODLEA fizic
Clubul Copiilor Făgăraș FĂGĂRAȘ fizic
Clubul Sportiv Școlar Făgăraș FĂGĂRAȘ fizic
Clubul Copiilor Râșnov RÂȘNOV fizic
Clubul Sportiv Școlar Dinamo Râșnov RÂȘNOV fizic
Clubul Copiilor Victoria VICTORIA fizic
Școala Gimnazială ‘Apaczai Csere Janos’ Apața APAŢA fizic
Grădinița cu Program Normal Apața APAŢA fizic
Școala Gimnazială Augustin AUGUSTIN fizic
Grădinița cu Program Normal Augustin AUGUSTIN fizic
Școala Primară Beclean BECLEAN fizic
Grădinița cu Program Normal Beclean BECLEAN fizic
Școala Primară Boholț BOHOLŢ fizic
Școala Gimnazială Bod BOD fizic
Grădinița cu Program Normal Bod BOD fizic
Liceul ‘Sextil Pușcariu’ Bran BRAN fizic
Grădinița cu Program Normal Bran BRAN fizic
Grădinița cu Program Normal Poarta BRAN fizic
Școala Primară Poarta BRAN fizic
Grădinița cu Program Normal Predeluț PREDELUŢ fizic
Grădinița cu Program Normal Sohodol SOHODOL fizic
Școala Gimnazială Sohodol SOHODOL fizic
Grădinița cu Program Normal Șimon ŞIMON fizic
Școala Gimnazială Șimon ŞIMON fizic
Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Brașov BRAŞOV fizic
Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă de Recuperare Hipoacuzici Bra BRAŞOV fizic
Grădinița Specială Brașov BRAŞOV fizic
Colegiul de Științe ale Naturii ‘Emil Racoviță’ Brașov BRAŞOV fizic
Colegiul de Științe ‘Grigore Antipa’ Brașov BRAŞOV fizic
Colegiul Național ‘Andrei Șaguna’ Brașov BRAŞOV fizic
Colegiul Național ‘Aprily Lajos’ Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Normal ‘Aprily Lajos’ Brașov BRAŞOV fizic
Colegiul Național de Informatică ‘Gr. Moisil’ Brașov BRAŞOV fizic
Colegiul Național ‘Dr. Ioan Meșotă’ Brașov BRAŞOV fizic
Colegiul Național Economic ‘Andrei Bârseanu’ Brașov BRAŞOV fizic
Colegiul Național ‘Johannes Honterus’ Brașov BRAŞOV fizic
Colegiul Național ‘Unirea’ Brașov BRAŞOV online
Colegiul ‘Nicolae Titulescu’ Brașov BRAŞOV online
Colegiul Tehnic de Transporturi Brașov BRAŞOV fizic
Colegiul Tehnic Energetic ‘Remus Răduleț’ Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Normal ‘Remus Răduleț’ Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 31SG Brașov BRAŞOV fizic
Școala Gimnazială nr. 31 Brașov BRAŞOV fizic
Colegiul Tehnic ‘Maria Baiulescu’ Brașov BRAŞOV fizic
Colegiul Tehnic ‘Mircea Cristea’ Brașov BRAŞOV fizic
Colegiul Tehnic ‘Transilvania’ Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 4 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 37 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit ‘Boboceii’ Nr. 19 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit ‘Căsuța Bucuriei’ Nr. 11 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit ‘Dințișori de Lapte’ Nr. 23 BrașovBRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit ‘Disney’ Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit ‘Dumbrava Minunată’ Nr. 18 BraBRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit ‘Junior’ Nr. 26 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit ‘Lumea Copiilor’ Nr. 25 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit ‘Martinică’ Nr. 17 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Normal ‘Martinică’ Nr. 17B Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit ‘Micul Prinț’ Nr. 22 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 13 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 14 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 14A Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 15 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 12 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 2 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 21 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 21A Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 24 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Normal ‘Primii Pași’ Nr. 10A Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 28 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 29 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 3 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Normal Creștin Ortodoxă ‘Sfânta Filofteia’ Bra BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 3B Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 33 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 34 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 35 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 32 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 5 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 6 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 7 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 16SG Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 8 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 12A Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 9 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit ‘Primii Pași’ Nr. 10 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 31A Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 31 Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița ‘Gretel Kindergarden’ Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița ‘Heidi’ Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița ‘Hepa Kindergarten’ Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița ‘Iolanda’ Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița ‘Scăpărici’ Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița ‘Oac’ Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița ‘Sfânta Ecaterina’ Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița ‘Spiridușii Năzdrăvani’ Brașov BRAŞOV fizic
Liceul ‘Andrei Mureșanu’ Brașov BRAŞOV fizic
Liceul cu Program Sportiv Brașov BRAŞOV fizic
Liceul Tehnologic Silvic ‘Dr. Nicolae Rucăreanu’ Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 36 Brașov BRAŞOV fizic
Liceul Vocațional de Arte Plastice ‘Hans Mattis-Teutsch’ Brașov BRAŞOV fizic
Școala Gimnazială nr. 4 Brașov BRAŞOV fizic
Liceul Vocațional de Muzică ‘Tudor Ciortea’ Brașov BRAŞOV fizic
Seminarul Teologic Ortodox Liceal ‘Dumitru Stăniloae’ Brașov BRAŞOV fizic
Școala Gimnazială Nr. 1 Brașov BRAŞOV fizic
Școala Gimnazială Nr. 11 ‘Ștefan Octavian Iosif’ Brașov BRAŞOV fizic
Școala Gimnazială Nr. 12 Brașov BRAŞOV fizic
Școala Gimnazială Nr. 13 Brașov BRAŞOV fizic
Școala Gimnazială Nr. 14 ‘Sfântul Bartolomeu’ Brașov BRAŞOV fizic
Școala Gimnazială nr. 16 Brașov BRAŞOV fizic
Școala Gimnazială Nr. 15 Brașov BRAŞOV fizic
Școala Gimnazială Nr. 19 Brașov BRAŞOV fizic
Școala Gimnazială Nr. 2 ‘Diaconu Coresi’ Brașov BRAŞOV fizic
Școala Gimnazială Nr. 25 Brașov BRAŞOV fizic
Școala Gimnazială Nr. 27 ‘Anatol Ghermanschi’ Brașov BRAŞOV fizic
Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Gheorghe Lazăr’ Brașov BRAŞOV fizic
Școala Gimnazială Nr. 30 Brașov BRAŞOV fizic
Școala Gimnazială Nr. 5 Brașov BRAŞOV fizic
Școala Gimnazială Nr. 6 ‘Iacob Mureșianu’ Brașov BRAŞOV online
Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov BRAŞOV fizic
Școala Gimnazială Nr. 9 ‘Nicolae Orghidan’ Brașov BRAŞOV fizic
Școala Gimnazială PREMS Brașov BRAŞOV fizic
Școala Augustana ‘Jules Verne’ Brașov BRAŞOV fizic
Școala Montessori Brașov BRAŞOV fizic
Școala Postliceală ‘Henri Coandă’ Brașov BRAŞOV fizic
Școala Primară Libera Waldorf ‘Sophia’ Brașov BRAŞOV fizic
Școala Profesională Germană ‘Kronstadt’ Brașov BRAŞOV fizic
Grădinița cu Program Normal Budila BUDILA fizic
Școala Gimnazială Budila BUDILA fizic
Școala Gimnazială Bunești BUNEŞTI fizic
Grădinița cu Program Normal Bunești BUNEŞTI fizic
Grădinița cu Program Normal Criț CRIŢ fizic
Școala Primară Criț CRIŢ fizic
Grădinița cu Program Normal Meșendorf MEŞENDORF fizic
Școala Primară Meșendorf MEŞENDORF fizic
Grădinița cu Program Normal Roadeș ROADEŞ fizic
Școala Primară Roadeș ROADEŞ fizic
Grădinița cu Program Normal Viscri VISCRI fizic
Școala Primară Viscri VISCRI fizic
Școala Gimnazială Cața CAŢA fizic
Grădinița cu Program Normal Beia BEIA fizic
Școala Primară Beia BEIA fizic
Grădinița cu Program Normal Cața CAŢA fizic
Grădinița cu Program Normal Paloș PALOŞ fizic
Școala Gimnazială Cincu CINCU fizic
Grădinița cu Program Normal Cincu CINCU fizic
Grădinița cu Program Normal Toarcla TOARCLA fizic
Școala Primară Toarcla TOARCLA fizic
Colegiul Tehnic ‘Simion Mehedinți’ Codlea CODLEA fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 2 Codlea CODLEA fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 3 Codlea CODLEA fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1 Codlea CODLEA fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 6 Codlea CODLEA fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 4 Codlea CODLEA fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 5 Codlea CODLEA fizic
Liceul Teoretic ‘Ioan Pascu’ Codlea CODLEA fizic
Școala Gimnazială Nr. 2 Codlea CODLEA fizic
Școala Gimnazială Nr. 3 Codlea CODLEA fizic
Școala Profesională Specială Codlea CODLEA fizic
Școala Gimnazială Comăna de Jos COMANA DE JOS fizic
Grădinița cu Program Normal Comăna de Jos COMANA DE JOS fizic
Grădinița cu Program Normal Comăna de Sus COMANA DE SUS fizic
Grădinița cu Program Normal Crihalma CRIHALMA fizic
Școala Gimnazială Crihalma CRIHALMA fizic
Grădinița cu Program Normal Ticușu Nou TICUŞU NOU fizic
Școala Primară Ticușu Nou TICUŞU NOU fizic
Școala Gimnazială Cristian CRISTIAN fizic
Grădinița cu Program Normal Cristian CRISTIAN fizic
Școala Gimnazială Crizbav CRIZBAV fizic
Grădinița cu Program Normal Crizbav CRIZBAV fizic
Grădinița cu Program Normal Cutuș CUTUŞ fizic
Școala Primară Cutuș CUTUŞ fizic
Școala Gimnazială ‘Aron Pumnul’ Cuciulata CUCIULATA fizic
Grădinița cu Program Normal Băieși CUCIULATA fizic
Grădinița cu Program Normal Cuciulata CUCIULATA fizic
Școala Primară Băieși CUCIULATA fizic
Școala Gimnazială ‘Ion Codru Drăgușanu’ Drăguș DRĂGUŞ fizic
Grădinița cu Program Prelungit Drăguș DRĂGUŞ fizic
Școala Gimnazială Drăușeni DRĂUŞENI fizic
Grădinița cu Program Normal Drăușeni DRĂUŞENI fizic
Grădinița cu Program Normal Dumbrăvița DUMBRĂVIŢA fizic
Grădinița cu Program Normal Vlădeni VLĂDENI fizic
Școala Gimnazială Dumbrăvița DUMBRĂVIŢA fizic
Școala Gimnazială Vlădeni VLĂDENI fizic
Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Făgăraș FĂGĂRAŞ fizic
Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Victoria VICTORIA fizic
Colegiul ‘Aurel Vijoli’ Făgăraș FĂGĂRAŞ fizic
Colegiul Național ‘Doamna Stanca’ Făgăraș FĂGĂRAŞ fizic
Școala Gimnazială Nr. 7 Făgăraș FĂGĂRAŞ fizic
Colegiul Național ‘Radu Negru’ Făgăraș FĂGĂRAŞ fizic
Școala Gimnazială Nr. 1 Făgăraș FĂGĂRAŞ fizic
Grădinița cu Program Prelungit ‘Albinuța’ Făgăraș FĂGĂRAŞ fizic
Grădinița cu Program Prelungit ‘Prichindeii’ Făgăraș FĂGĂRAŞ fizic
Grădinița cu Program Prelungit ‘Voinicelul’ Făgăraș FĂGĂRAŞ fizic
Grădinița cu Program Săptămânal ‘Pinochio’ Făgăraș FĂGĂRAŞ fizic
Liceul Tehnologic ‘Dr. Ioan Șenchea’ Făgăraș FĂGĂRAŞ fizic
Liceul Teologic Ortodox ‘Sf. Constantin Brâncoveanu’ Făgăraș FĂGĂRAŞ fizic
Grădinița cu Program Prelungit ‘Mateiaș Brâncoveanu’ Făgăraș FĂGĂRAŞ fizic
Școala Gimnazială ‘Ovid Densusianu’ Făgăraș FĂGĂRAŞ fizic
Grădinița cu Program Normal ‘Bursucul’ Făgăraș FĂGĂRAŞ fizic
Școala Gimnazială Nr. 4 Făgăraș FĂGĂRAŞ fizic
Școala Postliceală Ecaterina Teodoroiu Făgăraș FĂGĂRAŞ fizic
Școala Postliceală FEG Education Făgăraș FĂGĂRAŞ fizic
Liceul ‘Petru Rareș’ Feldioara FELDIOARA fizic
Școala Primară Reconstrucția COLONIA RECONSTRUCŢIA fizic
Grădinița cu Program Normal Feldioara FELDIOARA fizic
Grădinița cu Program Normal Reconstrucția FELDIOARA fizic
Grădinița cu Program Normal Rotbav ROTBAV fizic
Școala Primară Rotbav ROTBAV fizic
Școala Gimnazială Fundata FUNDATA fizic
Grădinița cu Program Normal Fundata FUNDATA fizic
Școala Gimnazială Ghimbav GHIMBAV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Ghimbav GHIMBAV fizic
Școala Gimnazială Hălchiu HĂLCHIU fizic
Grădinița cu Program Prelungit Hălchiu HĂLCHIU fizic
Grădinița cu Program Normal Satu Nou SATU NOU fizic
Școala Gimnazială Satu Nou SATU NOU fizic
Școala Gimnazială ‘Mihai Eminescu’ Hărman HĂRMAN fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1 Hărman HĂRMAN fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 2 Hărman HĂRMAN fizic
Grădinița cu Program Normal Podu Olt PODU OLTULUI fizic
Școala Primară Podu Olt PODU OLTULUI fizic
Grădinița cu Program Prelungit ‘Linden Kindergarten’ Hărman HĂRMAN fizic
Școala Gimnazială ‘Prof. Dr. Ioan Cerghit’ Hârseni HÂRSENI fizic
Grădinița cu Program Normal Hârseni HÂRSENI fizic
Grădinița cu Program Normal Măliniș MĂLINIŞ fizic
Școala Gimnazială Hoghiz HOGHIZ fizic
Grădinița cu Program Normal Bogata BOGATA OLTEANĂ fizic
Școala Primară Bogata BOGATA OLTEANĂ fizic
Grădinița cu Program Normal Dopca DOPCA fizic
Școala Primară Dopca DOPCA fizic
Grădinița cu Program Normal Hoghiz HOGHIZ fizic
Școala Gimnazială Holbav HOLBAV fizic
Grădinița cu Program Normal Holbav HOLBAV fizic
Grădinița cu Program Normal Holbav-Deal HOLBAV fizic
Școala Gimnazială Homorod HOMOROD fizic
Grădinița cu Program Normal Homorod HOMOROD fizic
Grădinița cu Program Normal Jimbor JIMBOR fizic
Școala Primară Jimbor JIMBOR fizic
Grădinița cu Program Normal Mercheașa MERCHEAŞA fizic
Școala Primară Mercheașa MERCHEAŞA fizic
Școala Gimnazială Jibert JIBERT fizic
Grădinița cu Program Normal Dacia DACIA fizic
Școala Primară Dacia DACIA fizic
Grădinița cu Program Normal Grânari GRÂNARI fizic
Școala Primară Grânari GRÂNARI fizic
Grădinița cu Program Normal Jibert JIBERT fizic
Grădinița cu Program Normal Lovnic LOVNIC fizic
Grădinița cu Program Normal Văleni VĂLENI fizic
Școala Gimnazială Lisa LISA fizic
Grădinița cu Program Normal Lisa LISA fizic
Școala Gimnazială Lunca Câlnicului LUNCA CALNICULUI fizic
Grădinița cu Program Normal Lunca Câlnicului LUNCA CALNICULUI fizic
Școala Gimnazială Măieruș MĂIERUŞ fizic
Grădinița cu Program Normal Arini ARINI fizic
Școala Primară Arini ARINI fizic
Grădinița cu Program Normal Măieruș MĂIERUŞ fizic
Școala Gimnazială Mândra MÂNDRA fizic
Grădinița cu Program Normal Mândra MÂNDRA fizic
Grădinița cu Program Normal Râușor RÂUŞOR fizic
Școala Gimnazială Moieciu de Jos MOIECIU DE JOS fizic
Grădinița cu Program Normal Măgura MĂGURA fizic
Școala Gimnazială Măgura MĂGURA fizic
Grădinița cu Program Normal Moieciu de Jos MOIECIU DE JOS fizic
Grădinița cu Program Normal Moieciu de Sus MOIECIU DE SUS fizic
Școala Gimnazială Moieciu de Sus MOIECIU DE SUS fizic
Grădinița cu Program Normal Peștera PEŞTERA fizic
Școala Gimnazială Peștera PEŞTERA fizic
Școala Gimnazială Ormeniș ORMENIŞ fizic
Grădinița cu Program Normal Ormeniș ORMENIŞ fizic
Școala Gimnazială Părău PĂRĂU fizic
Grădinița cu Program Normal Părău PĂRĂU fizic
Grădinița cu Program Normal Veneția de Jos VENEŢIA DE JOS fizic
Școala Gimnazială Veneția de Jos VENEŢIA DE JOS fizic
Grădinița cu Program Normal Veneția de Sus VENEŢIA DE SUS fizic
Școala Primară Veneția de Sus VENEŢIA DE SUS fizic
Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Mărului POIANA MĂRULUI fizic
Grădinița cu Program Normal Poiana Mărului POIANA MĂRULUI fizic
Liceul Teoretic ‘Mihail Săulescu’ Predeal PREDEAL fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 1 Predeal PREDEAL fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1A Predeal PREDEAL fizic
Grădinița cu Program Normal Timișu de Jos TIMIŞU DE JOS fizic
Colegiul pentru Agricultură și Industrie Alimentară ‘Țara Bârsei’ Prejmer PREJMER fizic
Școala Gimnazială Prejmer PREJMER fizic
Grădinița cu Program Normal Prejmer PREJMER fizic
Școala Gimnazială ‘Bethlen Samuel’ Racoș RACOŞ fizic
Grădinița cu Program Normal Mateiaș MATEIAŞ fizic
Școala Primară ‘Ioan Iosif’ Mateiaș MATEIAŞ fizic
Grădinița cu Program Normal Racoș RACOŞ fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 1 Râșnov RÂŞNOV fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 3 Râșnov RÂŞNOV fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 3A Râșnov RÂŞNOV fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 2 Râșnov RÂŞNOV fizic
Liceul Tehnologic Râșnov RÂŞNOV fizic
Școala Gimnazială Nr. 3 Râșnov RÂŞNOV fizic
Școala Gimnazială Nr. 1 Râșnov RÂŞNOV fizic
Școala Gimnazială ‘Peter Thal’ Râșnov RÂŞNOV fizic
Școala Gimnazială Recea RECEA fizic
Grădinița cu Program Normal Berivoi BERIVOI fizic
Grădinița cu Program Normal Dejani DEJANI fizic
Școala Primară Dejani DEJANI fizic
Grădinița cu Program Normal Gura Văii GURA VĂII fizic
Grădinița cu Program Normal Recea RECEA fizic
Grădinița cu Program Normal Săvăstreni SĂVĂSTRENI fizic
Grădinița cu Program Prelungit Rupea RUPEA fizic
Grădinița cu Program Normal Fișer FIŞER fizic
Liceul ‘Șt.O.Iosif’ Rupea RUPEA fizic
Școala Gimnazială Rupea RUPEA fizic
Școala Primară Fișer FIŞER fizic
Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Brădet Săcele SĂCELE fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 4 Săcele SĂCELE fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 4A Săcele SĂCELE fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 5 Săcele SĂCELE fizic
Liceul Tehnologic ‘Victor Jinga’ Săcele SĂCELE fizic
Liceul Teoretic ‘George Moroianu’ Săcele SĂCELE fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 2 Săcele SĂCELE fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 3 Săcele SĂCELE fizic
Liceul Teoretic ‘Zajzoni Rab Istvan’ Săcele SĂCELE fizic
Școala Gimnazială Nr. 1 Săcele SĂCELE fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 1 Săcele SĂCELE fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 1B Săcele SĂCELE fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1A Săcele SĂCELE fizic
Școala Gimnazială Nr. 4 ‘Frații Popeea’ Săcele SĂCELE fizic
Școala Gimnazială Nr. 5 Săcele SĂCELE fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 5SG Săcele SĂCELE fizic
Școala Gimnazială Sâmbăta de Sus SÂMBĂTA DE SUS fizic
Grădinița cu Program Normal Sâmbăta de Sus SÂMBĂTA DE SUS fizic
Școala Gimnazială Sânpetru SÂNPETRU fizic
Grădinița cu Program Prelungit Sânpetru SÂNPETRU fizic
Grădinița ‘Dragonel’ Sânpetru SÂNPETRU fizic
Școala Gimnazială Șercaia ŞERCAIA fizic
Grădinița cu Program Normal Hălmeag HĂLMEAG fizic
Școala Primară Hălmeag HĂLMEAG fizic
Grădinița cu Program Normal Șercaia ŞERCAIA fizic
Grădinița cu Program Normal Vad VAD fizic
Școala Gimnazială Șinca Nouă ŞINCA NOUĂ fizic
Grădinița cu Program Normal Paltin PALTIN fizic
Școala Primară Paltin PALTIN fizic
Grădinița cu Program Normal Șinca Nouă ŞINCA NOUĂ fizic
Școala Gimnazială ‘Gheorghe Șincai’ Șinca Veche ŞINCA VECHE fizic
Grădinița cu Program Normal Bucium BUCIUM fizic
Grădinița cu Program Normal Perșani PERŞANI fizic
Școala Gimnazială Perșani PERŞANI fizic
Grădinița cu Program Normal Șercăița ŞERCĂIŢA fizic
Școala Gimnazială Șercăița ŞERCĂIŢA fizic
Grădinița cu Program Normal Șinca Veche ŞINCA VECHE fizic
Școala Gimnazială Șoarș ŞOARŞ fizic
Grădinița cu Program Normal Bărcut BĂRCUT fizic
Școala Gimnazială Bărcut BĂRCUT fizic
Grădinița cu Program Normal Felmer FELMER fizic
Școala Primară Felmer FELMER fizic
Grădinița cu Program Normal Rodbav RODBAV fizic
Grădinița cu Program Normal Seliștat SELIŞTAT fizic
Grădinița cu Program Normal Șoarș ŞOARŞ fizic
Școala Gimnazială Tărlungeni TĂRLUNGENI fizic
Școala Primară Cărpiniș CĂRPINIŞ fizic
Grădinița cu Program Normal Purcăreni PURCĂRENI fizic
Școala Gimnazială Purcăreni PURCĂRENI fizic
Grădinița cu Program Normal Tărlungeni TĂRLUNGENI fizic
Grădinița cu Program Normal Zizin ZIZIN fizic
Școala Gimnazială Zizin ZIZIN fizic
Școala Gimnazială Teliu TELIU fizic
Grădinița cu Program Normal Teliu TELIU fizic
Grădinița cu Program Normal Teliu Vale TELIU fizic
Școala Primară Teliu Vale TELIU fizic
Școala Gimnazială Ticușu TICUŞU VECHI fizic
Grădinița cu Program Normal Cobor COBOR fizic
Școala Primară Cobor COBOR fizic
Grădinița cu Program Normal Ticușu Vechi TICUŞU VECHI fizic
Școala Gimnazială Ucea de Jos UCEA DE JOS fizic
Grădinița cu Program Normal Ucea de Jos UCEA DE JOS fizic
Grădinița cu Program Normal Ucea de Sus UCEA DE SUS fizic
Școala Gimnazială Ungra UNGRA fizic
Grădinița cu Program Normal Dăișoara DĂIŞOARA fizic
Școala Gimnazială Dăișoara DĂIŞOARA fizic
Grădinița cu Program Normal Ungra UNGRA fizic
Școala Gimnazială Vama Buzăului VAMA BUZĂULUI fizic
Grădinița cu Program Normal Acriș ACRIŞ fizic
Școala Primară Acriș ACRIŞ fizic
Grădinița cu Program Normal Buzăiel BUZĂIEL fizic
Școala Primară Buzăiel BUZĂIEL fizic
Grădinița cu Program Normal Vama Buzăului VAMA BUZĂULUI fizic
Colegiul Tehnic ‘Dr. Alexandru Bărbat’ Victoria VICTORIA fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 2 Victoria VICTORIA fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 1 Victoria VICTORIA fizic
Liceul Teoretic ‘I.C. Drăgușanu’ Victoria VICTORIA fizic
Școala Gimnazială Viștea de Jos VIŞTEA DE JOS fizic
Grădinița cu Program Normal Viștea de Jos VIŞTEA DE JOS fizic
Școala Gimnazială Voila VOILA fizic
Grădinița cu Program Normal Cincșor CINCŞOR fizic
Școala Primară Cincșor CINCŞOR fizic
Grădinița cu Program Normal Dridif DRIDIF fizic
Grădinița cu Program Normal Sâmbăta de Jos SÂMBĂTA DE JOS fizic
Școala Primară Sâmbăta de Jos SÂMBĂTA DE JOS fizic
Grădinița cu Program Normal Voila VOILA fizic
Grădinița cu Program Normal Voivodeni VOIVODENI fizic
Școala Gimnazială Vulcan VULCAN fizic
Grădinița cu Program Normal Colonia 1 Mai COLONIA 1 MAI fizic
Școala Primară Mina 1 Mai Vulcan COLONIA 1 MAI fizic
Grădinița cu Program Normal Vulcan VULCAN fizic
Grădinița cu Program Prelungit ‘Albinuța’ Nr. 1 Zărnești ZĂRNEŞTI fizic
Grădinița cu Program Normal ‘Voinicelul’ Nr. 2 Zărnești ZĂRNEŞTI fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 4SG Zărnești ZĂRNEŞTI fizic
Grădinița cu Program Normal Nr. 5 Zărnești ZĂRNEŞTI fizic
Grădinița cu Program Prelungit ‘Furnicuța’ Nr. 3 Zărnești ZĂRNEŞTI fizic
Liceul Tehnologic ‘Malaxa’ Zărnești ZĂRNEŞTI fizic
Liceul Teoretic ‘Mitropolit Ioan Mețianu’ Zărnești ZĂRNEŞTI fizic
Școala Gimnazială Nr. 4 Zărnești ZĂRNEŞTI fizic
Școala Gimnazială Nr. 1 ‘Gheorghe Crăciun’ Zărnești ZĂRNEŞTI fizic
Școala Gimnazială Nr. 2 Zărnești ZĂRNEŞTI online
Grădinița cu Program Normal Nr. 2SG Zărnești ZĂRNEŞTI fizic
Școala Gimnazială Nr. 3 ‘Pompiliu Dan’ Zărnești ZĂRNEŞTI fizic
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 4 ‘Bobocel’ Zărnești ZĂRNEŞTI fizic

Distribuie dacă îți place!
Alte articole:   Carfil SA şi Periscope Aviation semnează astăzi acordul strategic de cooperare

Anunţuri mică publicitate