blog-logo

Coliban, o nouă tentativă eșuată de a face o Facultate de Calculatoare și Automatizări

La curling, lucrurile sunt mai simple

Primarul Allen Coliban își dorește să spele rușinea de a fi fost exmatriculat de la Facultatea de Automatică şi Calculatoare din Bucureşti, chestiune despre care newsbv.ro a scis în exclusivitate AICI.

Așa se face, spun gurile rele din USR-PLUS, că edilul s-a înscris anul trecut pe locurile cu taxă la Universitatea Brașov, pentru a absolvi, în cele din urmă, o facultate de profil.

Și pentru că a avut note bune în liceu, a fost declarat „Admis” la Universitatea Transilvania, fără probleme. Din păcate pentru viitorul student, probabil prea ocupat cu treburile urbei, nu și-a mai plătit taxa de școlarizare și putem spune – forțând nota – că a fost, din nou, „exmatriculat”.

Alte articole:   ROBOR la trei luni, în scădere

Dacă apreciezi acest articol, te așteptăm să intri în comunitatea de cititori de pe pagina noastră de Facebook, printr-un Like!

Distribuie dacă îți place!

Leave a Reply

Your email address will not be published.