blog-logo

Grupul Iubim Braşovul lansează proiectul elementul vizual în Oraşul Nostru !

Grupul  Iubim Braşovul lansează proiectul elementul vizual în Oraşul Nostru !

Îl descoperi, te cucerește! Corona, Kronstadt, Brassó sau Brașov rămâne același oraș de la poalele Tâmpei, unic în România, situat în inima Transilvaniei! Îl vizitezi, ți se deschide. Este o Carte de Onoare scrisă cu istorie … Te îndrăgostești de el și-ți place!


Într-un selfie sau o fotografie, mii și mii de oameni și-au luat cu ei amintirile de suflet… Și pentru că ne dorim să aducem un plus de identitate, asemeni marilor orașe europene, am inițiat un proiect de amplasare a elementului vizual „Iubim Brașovul”, proiect care, cu siguranță, va fi sprijinit de autoritățile locale brașovene.

În opinia ta, care punct din Brașov crezi că poate fi locul potrivit de amplasare?

Alte articole:   O nouă minivacanţă de Rusalii. Câte zile libere mai sunt până la sfârșitul anului

Care crezi că va fi impactul pentru cei ce ne vizitează frumosul nostru oraș?

Dacă apreciezi acest articol, te așteptăm să intri în comunitatea de cititori de pe pagina noastră de Facebook, printr-un Like!

Distribuie dacă îți place!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Anunţuri mică publicitate