blog-logo

Lista președinților și locțiitorilor la circumscripțiile electorale din Brașov

Lista președinților și locțiitorilor la circumscripțiile electorale din Brașov

Newsbv.ro vă prezintă lista preşedinţilor şi locţiitorilor acestora în Birourile electorale de circumscripţie din judeţul Braşov, pentru alegerile publice locale 2020.

Biroul electoral județean nr. 8 Brașov
Preşedinte CIOLACU CRISTINA GABRIELA
Locţiitor CONȚ SIMONA IOANA

Circumscripţia electorală nr.1 – Municipiul Braşov
Preşedinte SÎMPETRU ANDA VALERIA
Locţiitor SOLOVĂSTRU GEORGE
Circumscripţia electorală nr.2 – Municipiul Codlea
Preşedinte RĂDUCU MARIA-MĂDĂLINA
Locţiitor TICĂ MARIA CARMEN
Circumscripţia electorală nr.3 – Municipiul Făgăraş
Preşedinte BOGHIU DUMITRU
Locţiitor FLUCUȘ MARIUS IOAN
Circumscripţia electorală nr.4 – Municipiul Săcele
Preşedinte RĂDUCU MIHAI-CIPRIAN-CLAUDIU
Locţiitor SANDU CLAUDIU-CONSTANTIN
Circumscripţia electorală nr.5 – Oraş Ghimbav
Preşedinte CHIHAIA GABRIELA NICOLETA
Locţiitor MUȘAT IZABELA MARIANA
Circumscripţia electorală nr.6 – Oraş Predeal
Preşedinte RADU ADRIAN
Locţiitor ZĂVOIU CĂTĂLIN
Circumscripţia electorală nr.7 – Oraş Râşnov
Preşedinte ALDEA ADRIAN
Locţiitor COSTACHE ŞTEFAN OCTAVIAN
Circumscripţia electorală nr.8 – Oraş Rupea
Preşedinte ADOCHIȚI ANA MARIA
Locţiitor BLIDEA GHEORGHE
Circumscripţia electorală nr.9 – Oraş Victoria
Preşedinte PANDREA MONICA GAROFIŢA
Locţiitor TIMOFTE MIHAELA MARIANA
Circumscripţia electorală nr.10 – Oraş Zărneşti
Preşedinte CÂŢU CODRUŢĂ ROMANA MARIA
Locţiitor MOCANU SIMONA ELENA
Circumscripţia electorală nr.11 – Comuna Apaţa
Preşedinte CHINDEA CODRUȚA SIMONA
Locţiitor IONESCU RAREȘ
Circumscripţia electorală nr.12 – Comuna Augustin
Preşedinte DUMBRAVĂ ELENA
Locţiitor APOSTU LOREDANA GEORGIANA
Circumscripţia electorală nr.13 – Comuna Beclean
Preşedinte DAVID NICOLETA-VASILICA
Locţiitor SAS CAMELIA MARIA
Circumscripţia electorală nr.14 – Comuna Bod
Preşedinte MUŞINOI CRISTINA GABRIELA
Locţiitor CORNEA IOANA
Circumscripţia electorală nr.15 – Comuna Bran
Preşedinte BENEDEK ANDREEA MANUELA
Locţiitor NEGREA GHEORGHE LAVINIU
Circumscripţia electorală nr.16 – Comuna Budila
Preşedinte PIOARA TATIANA MARIA
Locţiitor NEAMȚU PAULA-ALEXANDRINA
Circumscripţia electorală nr.17 – Comuna Buneşti
Preşedinte ZAMORA MARICEL
Locţiitor CORNEA CONSTANTIN FLORIN
Circumscripţia electorală nr.18 – Comuna Caţa
Preşedinte TEODORESCU VLAD
Locţiitor SÎMBOTIN REMUS
Circumscripţia electorală nr.19 – Comuna Cincu
Preşedinte ANTON SILVIU
Locţiitor BECHEȘ VASILE CIPRIAN
Circumscripţia electorală nr.20 – Comuna Comăna
Preşedinte CÂMPAN MARIA
Locţiitor GAVRILĂ ADRIAN TRAIAN
Circumscripţia electorală nr.21 – Comuna Cristian
Preşedinte CONSTANTINESCU NICOLETA GEORGETA
Locţiitor IVAN OTILIA BIATRICE
Circumscripţia electorală nr.22 – Comuna Crizbav
Preşedinte DOMOKOS MARTON
Locţiitor ZAMFIRACHE FLORENTINA
Circumscripţia electorală nr.23 – Comuna Drăguş
Preşedinte PEPTEA ADINA CAMELIA
Locţiitor CRIȘAN CAMELIA
Circumscripţia electorală nr.24 – Comuna Dumbrăviţa
Preşedinte MORARU CĂTĂLIN
Locţiitor CRĂCIUN NOELA
Circumscripţia electorală nr.25 – Comuna Feldioara
Preşedinte NICA IULIAN
Locţiitor FLOREA-MIEREA ALINA-GEORGIANA
Circumscripţia electorală nr.26 – Comuna Fundata
Preşedinte BORICEAN DANIELA
Locţiitor PITIȘ PAULA
Circumscripţia electorală nr.27 – Comuna Hălchiu
Preşedinte LUPŞOR MIHAELA
Locţiitor ARMEAN ALEXANDRA ELISABETA
Circumscripţia electorală nr.28 – Comuna Hărman
Preşedinte ENACHE SIMONA LILIANA
Locţiitor POPESCU MIRELA CLAUDIA
Circumscripţia electorală nr.29 – Comuna Hârseni
Preşedinte NICUȘAN DIANA ILEANA
Locţiitor MALENE SILVIA
Circumscripţia electorală nr.30 – Comuna Hoghiz
preşedinte ITU VIOREL
Locţiitor IOSIF IOANA VASILICA
Circumscripţia electorală nr.31 – Comuna Holbav
Preşedinte COŞNIŢĂ CIPRIAN
Locţiitor LEONTE MIHAELA
Circumscripţia electorală nr.32 – Comuna Homorod
Preşedinte GALEA ANA
Locţiitor SÎMBOTIN RAMONA
Circumscripţia electorală nr.33 – Comuna Jibert
Preşedinte DOBRINAȘ MIHAIL
Locţiitor MAILAT RADU IOAN
Circumscripţia electorală nr.34 – Comuna Lisa
Preşedinte JUCĂLEA DOINA
Locţiitor RĂDUȚĂ-GIB VICTORIA IULIANA
Circumscripţia electorală nr.35 – Comuna Măieruş
Preşedinte BĂLĂUNȚESCU AURA-IULIA
Locţiitor CUCU CRISTINA
Circumscripţia electorală nr.36 – Comuna Mândra
Preşedinte BOŞTEAN OLARIU MARIA LAURA
Locţiitor CIOBOTARU MIRELA
Circumscripţia electorală nr.37 – Comuna Moieciu
Preşedinte MILU RAMONA GRAŢIELA
Locţiitor POPOIAG DORINA
Circumscripţia electorală nr.38 – Comuna Ormeniş
Preşedinte BURCOMAN CEZARA IOANA
Locţiitor SAMOILĂ LIVIU
Circumscripţia electorală nr.39 – Comuna Părău
Preşedinte DOBRE ROMEO ANTONIO
Locţiitor GĂBANU ANIȘOARA
Circumscripţia electorală nr.40 – Comuna Poiana Mărului
Preşedinte MAXIM SIMONA DANIELA
Locţiitor LUKÁCS-DEGAN ANA-MARIA
Circumscripţia electorală nr.41 – Comuna Prejmer
Preşedinte DOBRIŢOIU CRISTINA
Locţiitor DUMITRAŞ MARIA
Circumscripţia electorală nr.42 – Comuna Racoş
Preşedinte LĂDARIU ADRIAN ANTONIU
Locţiitor BĂIEȘIU RĂZVAN
Circumscripţia electorală nr.43 – Comuna Recea
Preşedinte ISPAS ADRIANA
Locţiitor ANTINIE ANCA
Circumscripţia electorală nr.44 – Comuna Sâmbăta de Sus
Preşedinte GUDRUMAN ANGELO
Locţiitor TRIF TIBERIU DANIEL
Circumscripţia electorală nr.45 – Comuna Sânpetru
Preşedinte OLTEANU MIHAELA
Locţiitor PETRE VIOLETA
Circumscripţia electorală nr.46 – Comuna Şercaia
Preşedinte ȘCHIOPU VALERICA
Locţiitor CECA MONICA-CLAUDIA
Circumscripţia electorală nr.47 – Comuna Şinca
Preşedinte JOZSA SANDOR
Locţiitor TOARCEA AVERINA
Circumscripţia electorală nr.48 – Comuna Şinca Nouă
Preşedinte ȘERCARU ECATERINA-ELENA
Locţiitor CHIRIȚESCU PETRIȘOR-BOGDAN
Circumscripţia electorală nr.49 – Comuna Şoarş
Preşedinte SÂRBU HORAȚIU-SILVIU
Locţiitor FEKETE CLAUDIA
Circumscripţia electorală nr.50 – Comuna Tărlungeni
Preşedinte ALDEA ANGLIANA ELENA
Locţiitor FAIC REIHAN
Circumscripţia electorală nr.51 – Comuna Teliu
Preşedinte GHIDARCEA CRISTIAN LUCIAN
Locţiitor NAZARIE MARIA
Circumscripţia electorală nr.52 – Comuna Ticuşu
Preşedinte FLOROI GHEORGHE
Locţiitor GOGUȚĂ EDUARD-CEZAR-OCTAVIAN
Circumscripţia electorală nr.53 – Comuna Ucea
Preşedinte TOARCEA ANDREEA-CLAUDIA
Locţiitor ȘATRAN PAULA-GICA
Circumscripţia electorală nr.54 – Comuna Ungra
Preşedinte ROTARU VASILE
Locţiitor ZAMORA MARIA-ANDA
Circumscripţia electorală nr.55 – Comuna Vama Buzăului
Preşedinte CÂŢU LILIŞOR
Locţiitor CUCU CONSTANTIN CLAUDIU
Circumscripţia electorală nr.56 – Comuna Viştea
Preşedinte ROȘCA GEORGE
Locţiitor FLORESCU ELENA MELANIA
Circumscripţia electorală nr.57 – Comuna Voila
Preşedinte ȘELARIU MARIA CORNELIA
Locţiitor ZEICU MILESCU ANA LARISA ISABELLE
Circumscripţia electorală nr.58 – Comuna Vulcan
Preşedinte DOBRIȚOIU BOGDAN
Locţiitor MURARIU SIMONA MARIA

Distribuie dacă îți place!
Alte articole:   Coronavirusul închide programul cu publicul la Oficiul de Cadastru Braşov

Leave a Reply

Your email address will not be published.