Final de turneu la Cupa Mihai Ivăncescu, ediția a XI-a, 15-20 iunie 2019

S-au decis și câștigătorii la categoriile de vârstă 2007, 2008 și 2009.

Au fost șase zile pline de fotbal cu meciuri foarte disputate, la unele categorii de vârstă,câștigătoarea s-a decis în urma loviturilor de departajare!

Juniorii Bacău, echipa condusă de fostul fotbalist Vasile Jercălău (foto stg.), a câștigat locul 1 la categoria de vârstă 2007.

Vă prezentăm câștigătoarele la toate categoriile de vârstă și premiile individuale ale turneului  :

Categoria de vârstă 2007

Locul 1. Juniorii Bacău 

Locul 2. ACS Kids Tâmpa 

Locul 3. Corona Brașov 

Premiile individuale 

Cel mai bun jucător :

BARTALIS ANDREI – Kids Tâmpa 

Golgheter :

VÂRCIU FREDDY – Corona Brașov 

Cel mai bun portar :

MUNTEANU ALEXANDRU CONSTSNTIN – Juniorii Bacău 

Categoria de vârstă 2008

Locul 1.Corona Brașov 

Locul 2.NNN Făgăraș 

Locul 3.ACS Kids Tâmpa 

Premiile individuale 

Cel mai bun jucător :

PASCU DRAGOȘ – Corona Brașov 

Golgheter :

POPESCU MARCO – Kids Tâmpa 

Cel mai bun portar :

STAMA MATEO

Categoria de vârstă 2009

Locul 1.NNN Făgăraș 

Locul 2.Kids Tâmpa 

Locul 3.ACS Prejmer 

Cel mai bun jucător :

MINESCU ANTONIO – Kids Tâmpa 

Golgheter :

BULARCA IANIS – ACS Prejmer 

Cel mai bun portar :

STELEA CASIAN – Juniorii Bacău 

Categoria de vârstă 2010

Locul 1.Corona Brașov 

Locul 2.Celta Brașov 

Locul 3.Junior Brașov 

Cel mai bun jucător :

Alte articole:   Întreruperi de curent în Făgăraș și Zărnești

SOLGA CASIAN – Corona Brașov 

Golgheter :

PETRESCU MARIO – Celta Brașov 

Cel mai bun portar :

MOTOC RĂZVAN – Junior Brașov 

Categoria de vârstă 2011

Locul 1. FK Miercurea Ciuc 

Locul 2. Viitorul Sf Gheorghe 

Locul 3. NNN Făgăraș 

Cel mai bun jucător :

DEMETER DAVID – Viitorul Sf Gheorghe 

Golgheter :

BUCȘENESCU  FABIAN – Steagul Roșu 

Cel mai bun portar :

HUSEA ALESANDRO – NNN Făgăraș 

Categoria de vârstă 2012

Locul 1.Caraimanul Bușteni 

Locul 2.Kinder Brașov 

Locul 3.Juniorii Brașov 

Cel mai bun jucător :

CRIDTIAN AYAN – Kinder Brașov 

Golgheter :

GEAMAZU YANNIS – Caraimanul Bușteni 

Cel mai bun portar :

FODOREA ALBERT – Junior Brașov 

Categoria de vârstă 2013

Locul 1.NNN Făgăraș 

Locul 2.SEPSI Osk Sf Gheorghe 

Locul 3.Junior Brașov 

Cel mai bun jucător :

BĂCILĂ CRISTIAN – NNN Făgăraș 

Golgheter :

MATE RĂZVAN „DADU” – NNN Făgăraș 

Cel mai bun portar :

ENDRŐDI DAVID – SEPSI Osk Sf Gheorghe

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap