blog-logo

Bucovina şi N.E.G.A.T.I.V., la Rockstadt

Bucovina şi N.E.G.A.T.I.V., la Rockstadt

Trupa Bucovina

În data de 25 noiembrie 2011, incepand cu ora 20 orasul nostru va fi onorat de prezenta trupei BUCOVINA. Cei care iubesc muntii, natura, raurile si jivinele codrilor, apusurile şi rasariturile deopotriva vor fi foarte incantati de acordurile pagan metal ale trupei ce se intoarce in orasul nostru dupa o pauza deosebit de lunga. Bucovina va fi insotita in concert de cei ce-si spun N.E.G.A.T.I.V., o pastila potrivita pentru orice thrasher autentic adept al sound-ului old school. Originara din Busteni si formata in 2007, trupa isi pregateste primul material de studio in prezent, dar asta nu ii poate tine departe de scena, iar vineri ei promit sa ofere publicului un recital de thrash incendiar.
Evenimentul va incepe la ora 20, pretul unui bilet fiind de 15 lei. Berea va fi in cantitati incomensurabile iar nelipsita tombola ii va face pe unii dintre voi bogati in artefacte muzicale.

Distribuie dacă îți place!
Alte articole:   Licitația pentru construcția Sălii Polivalente, lansată în această săptămână de CNI

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Anunţuri mică publicitate