Locuri de muncă la Brașov: contabil și în domeniul HoReCa

Societate comercială angajează pentru pentru următoarele posturi:

Contabil de gestiune

Cerințe

  • evidența primară și evidența stocurilor
  • cunoștințe avansate de calculator (Excel etc.)

Responsabilități:

  • întocmire note de recepții
  • întocmire avize de expediție
  • întocmire facturi
  • întocmire bonuri de consum
  • note de transfer
  • realizare situații privind intrările în gestiune
  • realizare situații privind ieșirile din gestiune

Aptitudini

  • abilităţi bune de comunicare şi de lucru în echipă
  • proactivitate şi flexibilitate

Beneficii

  • salariu motivant – 2.394 lei brut
  • o masă caldă pe zi

Bucătar

  • se oferă salariu 2.544 de lei/brut pentru primele trei luni și 2.841 lei/brut după perioada de trei luni

Ajutor bucătar

  • se oferă salariu 1.827 de lei/brut pentru primele trei luni și 2.094 lei/brut după perioada de trei luni

Bucătar pizzar

  • se oferă salariu 2.244 de lei/brut pentru primele trei luni și 2.544 lei/brut după perioada de trei luni

Barman-Ospătar

  • se oferă salariu 1.827 de lei/brut pentru primele trei luni și 2.094 lei/brut după perioada de trei luni

Bufetier – Vânzător

Beneficii: – se oferă o masă caldă pe tura de serviciu.

Personal pentru Cantina Spitalului Județean Brașov

  • Şef unitate – se oferă salariu de 2.841 lei brut
  • Bucătar – salariu 2.100 de lei brut pentru primele trei luni şi 2.394 lei după perioada de trei luni
  • Ajutor de bucătar – salariu 1.964 de lei brut.
  • Muncitor necalificat zarzavat – se oferă salariu de 1.797 lei brut
  • Muncitor necalificat vase – se oferă salariu de 1.797 lei brut
  • Livrator hrană – se oferă salariu de 1.964 lei brut

Beneficii: se oferă o masă caldă pe tura de serviciu.

CV-urile se depun la sediul societăţii din Braşov, str. Traian nr. 18, între orele 9.00 – 17.00. Relaţii la tel. 0268/315.129, 0268/322.767. E-mail: office@cityfood.ro